Książki wypełnione wspomnieniami

 

Zapisując swoje wspomnienia kilka lat temu, zrodził się w mojej głowie pomysł aby nadać im ładną formę i oprawę. Odłożyłam temat na później, aż do momentu, gdy dowiedziałam się, że do naszej rodziny dołączy mały człowiek. Podczas oczekiwania na naszą córeczkę, zajęłam się przygotowaniami do stworzenia projektu książki wypełnionej wspomnieniami. To dla mnie ważny projekt, dedykuję go mojej córce – Poli. Dzięki niej spełniło się jedno z moich marzeń, ukończyłam to co zaczęłam sporo czasu temu. Ta mała istota wywróciła nasze życie do góry nogami, dała mi jeszcze więcej sił niż miałam wcześniej, nauczyła kochać mocniej i wierzyć w siebie oraz swoje pomysły.

W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Twojego dzieciństwa, znajdzie się też miejsce na kilka słów o Twoich rodzicach, dziadkach i innych bliskich osobach. Książki zostały zaplanowane tak aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. Uzupełnianie książki będzie dobrym tematem do rozmów ze swoimi bliskimi. Wypełniona wspomnieniami książka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej nam osoby.

Książki mają twarde oprawy, wykonane są w formacie: 170 x 240 mm. Wnętrze każdej z nich to 120 lub 130 stron z papieru o gramaturze 100 g. Całości dopełnia atłasowa tasiemka, dzięki której swobodnie zaznaczysz etap którym aktualnie się zajmujesz.

Książki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.